» » 60-lecie przedszkola przy Bednarskiej

60-lecie przedszkola przy Bednarskiej

Nasze wspólne świętowanie 60. urodzin Przedszkola im. Panienki z Okienka stało się podsumowaniem pracy na rzecz wychowanków, ich rodziców i zespołu pracowników. Czujemy, że uczestniczymy Razem w procesie edukacji małych gdańszczan. Potrafimy podtrzymywać i rozwijać to co ważne w wychowaniu i w edukacji. Nowe i kreatywne podejście w edukacji naszych przedszkolaków traktujemy jako współczesne wyzwanie, ale nie zapominamy, że musimy budować je na wartościach, tradycjach i kulturze. W naszym przedszkolu, od zawsze uczymy się, że rodzina i drugi człowiek jest niepowtarzalną wartością.
Bardzo zależy nam, aby dzieci w naszej Panience z pasją poznawały historię, kulturę i współczesność miasta, w którym mieszkają. Wierzymy, ze wyposażymy je w przeżycia, które będą najlepszym posagiem na dorosłe, piękne, mądre i odpowiedzialne życie.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli nasze zaproszenie i byli z nami podczas świętowania – rodzicom, dzieciom, gościom i przyjaciołom, absolwentom i ich rodzinom. I tym, którzy wspierają nas każdego dnia – specjalistom, instytucjom kulturalnym, edukacyjnym i firmom doradczym i zewnętrznym, z którymi współpracujemy.
Dziękuję całemu Zespołowi Pracowników, który codziennie swoją rzetelną pracą wspomaga dzieci, ich rodziców i samych siebie.
Dziękuje, ze mogliśmy wspólnie świętować i cieszyć się, że potrafimy Razem unosić gdańskość przedszkola w samym sercu Gdańska.

PS. Fotorelacja potwierdza, że zawsze jesteśmy RAZEM.

Facebookgoogle_plus