Pod naszym adresem, przy ulicy Bednarskiej, od ponad pięćdziesięciu lat nieprzerwanie mieści się przedszkole. Pokolenia młodych ludzi bawiły się w naszych salach, poznawały świat na naszym podwórku, spacerowały po zmieniającym się Gdańsku i opuszczało nas, żeby kontynuować swoją przygodę w świecie. Lubimy pamiętać o latach historii, które kryje nasza siedziba – postęp i rozwój są bardzo ważne, ale nie tracimy nigdy z oczu kierunku, z jakiego przyszliśmy.
Dlatego na niezliczonych półkach znajdują się nie tylko piękne, kolorowe, nowe książki, ale też wydania sprzed wielu lat, bajki, które Państwo znali z dzieciństwa, często z tymi samymi ilustracjami, które towarzyszyły nam wiele lat temu, kiedy sami poznawaliśmy świat.
Obok nowych, wspaniałych instrumentów znajdzie się też miejsce dla wysłużonego, ale przepięknie brzmiącego pianina.
Nasze przedszkole to kryje prawdziwe skarby – i nie przestają się pojawiać następne. Innowacyjne zabawki edukacyjne, cała sala instrumentów muzycznych, piękny ogród z bezpiecznymi zabawkami, istna armia książek czekających tylko, żeby sięgnęły po nie małe rączki – chcemy Państwu pokazać choć fragment tego, co w naszym przedszkolu codziennie czeka na odkrycie przez Wasze Pociechy.
pokojmzyczny bibliotekalinkwspinaczkowo