» » Pasowanie najmłodszych na Przedszkolaka

Pasowanie najmłodszych na Przedszkolaka

baner - pasowanie

W czwartek, 15 października 2015, odbyło się uroczyste Pasowanie Najmłodszych na Przedszkolaka.
Dla dzieci było to duże przeżycie, ale jeszcze większe dla ich Rodziców – pierwsza uroczystość i pierwszy popis ich Dzieci. Patrzyli z niedowierzaniem.

Wszystkich powitały najstarsi przedstawiciele grupy Bisaków. Z uśmiechem odpowiadały na pytania:

– Czy pamiętasz swój pierwszy dzień w Panience?

– Byłem bardzo nieśmiały..

– Płakałam chyba troszkę.

– A ja mam na pewno 6 lat i przyszłam, taka mała,od razu do grupy II i chyba nie płakałam.

– Co chcielibyście coś powiedzieć naszym Gościom?

– Aby się martwili, bo fajnie jest być Przedszkolakiem.

A potem były piosenki, proste tańce i uwaga:  pierwsza gra na bębenkach. Każdy Przedszkolak miał swój prawdziwy z pałeczkami, gdański – jak u Güntera Grassa

A potem były życzenia i pierwsze, przedszkolne, zasłużone prezenty oraz Dyplomy z takimi słowami:

Życzymy Ci, abyś wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć i co robić, nauczył się od twoich rodziców i w naszym przedszkolu.

pasowanie