» » Warsztaty „Kolejowe ABC”

Warsztaty „Kolejowe ABC”

baner - kolejowe abc

Dzieci podczas spotkania z pracownikami Urzędu Transportu Kolejowego z Warszawy dowiedziały się podstaw tego, jak bezpiecznie zachować się na kolei. Spotkanie odbyło się w ramach programu Urzędu, z którego szczegółami można zapoznać się na stronie www.kolejoweabc.pl
Warsztaty zostały zaangażowane w taki sposób, żeby dzieci poczuły partnerstwo w rozmowie o wspólnym bezpieczeństwie i odbyły się w specjalnie przygotowanym mobilnym miasteczku kolejowym. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i kamizelki z odblaskami, które zabrały do domu.
Uczestniczący w spotkaniu specjalnie wyszkolony i służbowy pies Rambo został przyjacielem dzieci.
Jeszcze tego samego dnia dzieci w kamizelkach wybrały się na dworzec kolejowy z rewizytą. Miały okazje sprawdzić zdobytą ,na warsztatach, wiedzę i połączyć ją z praktyką.

collage kolejowe abc