» » Wizyta w Warszawie tropem kultury regionalnej

Wizyta w Warszawie tropem kultury regionalnej

Warto poznawać wartości kultury regionalnej i warto wspólnie podejmować z dziećmi i ich rodzicami decyzje o uczestnictwie w OPTiPLP w Warszawie. Poniższa relacja foto potwierdza, że nasze 6-łatki są gotowe do samodzielności i podejmowania decyzji. Wspólna podróż Pendolino, wizyta w warszawskich przedszkolach nr 59 i w Przedszkolu ” Kółko Graniaste” , wzięcie udziału w/w przeglądzie i reprezentowanie naszej regionalnej kultury, wycieczka piętrowym autobusem po stolicy z profesjonalnym przewodnikiem dla dzieci, bezpieczny powrót do domu z pamiątkami i Dyplomem – to aktywności, które zrealizowały dzieci w ciągu jednego dnia. Gratulujemy Rodzicom wspaniałych i odpowiedzialnych dzieci. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie Gdańska!